AUTOMOBILIŲ NUOMOS PASLAUGOS LIETUVOJE

 

Lengvųjų automobilių nuoma Bookingcar lietuviško kapitalo įmonė, veikianti daugiau kaip dešimt metų ir užsiimanti techniškai tvarkingų automobilių nuoma. Savo klientams siūlome įvairaus modelio automobilius atitinkančius griežčiausius saugumo reikalavimus, bei patogumo kriterijus. Bookingcar teikiamos automobilių nuomos paslaugos šiandien tampa vis populiaresnės, todėl plečiame teikiamų paslaugų tipus.

Pas mus galima pasinaudoti šiomis lengvųjų automobilių nuomos paslaugomis.

 

Bookingcar automobilių nuomos paslaugų tipai:

 

  • Trumpalaikė automobilių nuoma - automobiliai yra išnuomojami iki dviejų mėnesių laikotarpiui
  • Ilgalaikė automobilių nuoma - įvairaus Jūsų veiklos spektrui, bei sklandžiam Jūsų darbo užtikrinimui, mes pasiruoše išnuomoti bet kurį automobilį nuo dviejų mėnesių iki 5 metų.
  • Mikroautobusų nuoma, tai yra keleivių mikroautobusų nuoma ir krovininių mikroautobusų nuoma.
  • Automobilio nuoma su profesonaliu vairuotoju - esant reikalui esame pasiryžę ne tik išnuomoti automobilį, bet ir paskirti savo darbą išmanantį profesionalų vairuotoją. Vairuotojas laisvai bendrauja Lietuvių, Anglų, Rusų, Lenkų kalbomis. Todėl lengvai susibendraus ir su užsienio svečiais. Vairuotojas Jus ar Jūsų svečią galės nuvežti visur, kur tik Jums reikės.
  • Automobilių nuoma šventei - artėja vestuvės ar kita svarbi šventė ? Mes jums pagelbėsim ir išnuomosim prabangaus modelio automobilius ar mikroautobusą iki 9 vietų. Tai puikus pasirinkimas kai Jūsų šventėje dalyvauja daug draugų ar gerų bičiulių.

 

   Visada stengiamės padėti ir prisitaikyti prie mūsų klientų mobilumo, todėl savo nuomos punktus įrengėme Kauno ir Vilniaus oro uostuose, bei reikalui esant pristatome automobilius į Palangos oro uostą. Taip pat galime pristatyti automobilį ir pagal Jūsų nurodytą adresą. Bookingcar siūlo įvairaus modelio automobilius, tačiau ir pačias geriausias draudimo sąlygas nelaimės ar auto įvykio atvėju. Klientui reik, tik susirasti labiausiai patinkantį ir jo poreikius atitinkantį variantą ir leistis į kelionę.

 

Čia galite rasti mūsų nuomojamus automobilius.

automobilių nuoma