AUTOMOBILIŲ NUOMA KLAIPĖDOJE

   Bookingcar automobilių nuoma Klaipėdoje, tai sėkmingos kelionės pradžia. Užsirezervuokite automobilį www.bookingcar.lt ir išsinuomokite automobilį Klaipėdoje ir pradėkite atrasti miestą kitomis spalvomis. Su automobiliu aplankykite gražiausias lankytinas vietas Klaipėdoje.

   Klaipėdoje greitą automobilio nuomos rezervaciją internetu galite atlikti paspaude     arba skambindami telefonu: +370 60646799

Kodėl klientai renkasi automobilių nuoma Klaipėdoje - Bookingcar ?

   Sugedo automobilis ar patekai nemalonų eismo įvykį ? jums pasisekė, nes Bookingcar yra sudariusi bendradarbiavimo sutartis su autorizuotais automobilių servisais Klaipėdoje ir draudimo bendrovėmis, dėl pakaitinių automobilių nuomos serviso. Automobilių nuoma Klaipėdoje yra pasiekiama vos keliais paspaudimais mūsų interniatiniame puslapyje. kviečiame užeiti į www.bookingcar.lt ir užsirezervuoti norimą automobilį. Bookingcar komandos nariai paruoš ir pristatys transporto priemonę Klaipėdoje ar už jos ribų nurodytu laiku.

   Jeigu taip nutiko, kad sugedo išnuomotas automobilis. Tuomet susisiekite su automobilių nuoma Klaipėdoje paslaugos teikėju bet kuriuo paros metu. Mūsų klientai yra konsultuojami 24h per parą ir pasistengsime pagelbėti. Suteiksime galimybę išsirinkti pakaitinį automobilį tokį patį arba prabangesnį už tą pačia kainą. Bookingcar automobilių nuoma Klaipėdoje, tai nuomos kompanija, kuri padės pamiršti blogas mintis susijusias su transporto priemone.

Rezervuojant automobilį Klaipėdoje reikalinga informacija:

  • Vairuotojo vardas, pavardė
  • Paėmimo / grąžinimo vieta ir laikas
  • Kontaktinis telefono numeris bei elektroninis pašto adresas
  • Iš kur atvykstate arba skrydžio numeris (nebūtina)
  • Pažymėti papildomus priedus (vaikiška kėdutė, paaukštinimas ir t.t)

   *Asmuo, pateikiantis šią informaciją, atsako už teisngą informacijos pateikimą. Kompanija nėra atsakinga už klaidingai pateiktą informaciją.

   Klaipėdoje minimalus automobilio nuomos laikotarpis yra 72h nuo rezervacijos pradžios. Automobilio nuomą galima pratęsti ta pačia kaina tik pranešus apie tai ne vėliau kaip 24h prieš nuomos sutarties pasibaigimą.

   Dėl transporto priemonės atsiemimo Klaipėdoje rekomenduojame užsisakyti automobilį iš anksto puslapyje www.bookingcar.lt arba telefonu +370 60646799. Rezervacija yra galiojanti tik sulaukus patvirtinimo, kuris bus atsiųstas į Jūsų nurodytą elektroninį paštą arba su Jumis bus susisiekta nurodytu telefonu. Likus mažiau nei 24h iki rezervacijos pradžios, automobilį rekomenduojame užsisakyti www.bookingcar.lt ar susisiekti telefonu +370 60646799, kad galėtume paruošti automobilį nuomai ir atlikti skubią rezervaciją.

   Automobilio padavimas ir grąžinimas Klaipėdoje 24h per parą.