AUTOMOBILIŲ NUOMA ŠIAULIUOSE

   Atvykai į saulės miestą - Šiaulius. Reikalingas automobilis čia ir dabar? Užsukite į Bookingcar automobilių nuoma Šiauliuose! Lengvai ir vos per minutę užrezervuokite norimą automobilį mūsų svėtainėje www.bookingcar.lt ir Mes pristatysime automobilį Jūsų nurodytu adresu. Taupykite laiką ir pinigus su Bookingcar Šiauliuose.

   Šiauliuose greitą automobilio nuomos rezervaciją internetu galite atlikti paspaude     arba skambindami telefonu: +370 60646799

   Su Bookingcar aplankykite naujas vietas ir suteikite galimybę atrasti kelionių džiaugsmą iš naujo. Šiauliai, tai miestas kuriame ne tik galėsite susipažinti su Šiaurės Žemaitijos kultūra, bet ir pamatyti, kaip atrodo istoriniu paveldu galintis diiuotis miestas. Išsirinke techniškai tvarkingą automobilį su neribojama rida galėsite nevaržomai judėti ir apkeliauti visas geidžiamiausias vietas. Esant poreikiui Jūsų pasirinktame automobilyje bus įmontuoti GPS įranga, kuri užtikrins Jūsų kelionės tikslingumą ir punktuolumą. Taip pat pridėsime ir kitus nemokamai priedus kaip vaikiška kėdutė ar paaukštinimas. Suteikiame Jums galimybę išsinuomoti Bookingcar automobilį Šiauliuose ir pradėkite savo pažintinę kelionę nustumdami rūpesčius į šąlį!

Pasikrauk gerų įspudžių Šiauliuose !

   Šiauliuose galima daug visko atrasti: meno, gamtos ir istorijos. Siūlome pasivaikščioti garsiuoju pėsčiųjų bulvaru, kuris ypač stebuklingai atrodo sutemus. Norintiems pabėgti nuo miesto šurmulio rekomenduojame nuvykti iki Kamanų rezervato, kur galėsite pasimėgauti ramybe ir pabūti su gamta. Leiskite sau atrasti, kokia įdomi Lietuva, suteikite sau galimybę išsinuomoti bookingcar automobilius. Šiauliuose pradėkite kurti savo nepamirštamus prisiminimus dabar!

Kodėl automobilių nuoma Šiauliuose - Bookingcar ?

   Pasitaiko, kad atostogų nuotaiką sugadina sugedusi transporto priemonė ir tuomet nebelieka jokio džiaugsmo džiaugtis lankytinais objektais ar lankyti giminaičius. Remonto darbai kartais trunka pernelyg ilgai, tad tikrai neverta laukti, kol vėl galėsite keliauti nuosavu automobiliu. Bookingcar automobilių nuoma Šiauliuose leis pamiršti įvairius rūpesčius, susijusius su sugedusia transporto priemone, nes išsinuomoti automobilį galėsite itin palankiomis sąlygomis. Bookingcar automobilių nuoma yra gana nebrangi, be to kompanija yra pelniusi daugybės klientų pasitikėjimą. Siūlome techniškai tvarkingus automobilius, kurie Jūsų kelionę pavers dar patogesne bei sklandesne. Jei nutiktų kas nors nenumatyto, su paslaugos teikėju galėsite susisiekti bet kuriuo paros metu, nes klientai yra konsultuojami 24h per parą ir 7 dienas per savaitę. Galėsite išsirinkti tokį automobilį, kuris geriausiai pateisintu Jūsų poreikius. Ir visai nesvarbu ar keliautumėte vieni ar su šeima, bei draugų kompanija. Atlikti rezervaciją galėsite vos per kelias akimirkas, o tuomet jei pasikeitų planai, ją galėsite atšaukti be jokių papildomų mokesčių. Bookingcar, tai automobilių nuomos kompanija Šiauliuose, kuri padės pamiršti rūpesčius susijusius su transporto priemonėmis.

Rezervuojant automobilį Šiauliuose reikalinga informacija:

  • Vairuotojo vardas, pavardė
  • Paėmimo / grąžinimo vieta bei laikas
  • Kontaktinis telefono numeris bei elektroninis pašto adresas
  • Iš kur atvykstate arba skrydžio numeris (nebūtina)
  • Pymėti papildomus priedus (vaikiška kėdutė, paaukštinimas ir t.t)

   *Asmuo, pateikiantis šią informaciją, atsako už teisingą informacijos pateikimą. Kompanija nėra atsakinga už klaidingai pateiktą informaciją.

   Šiauliuose minimalus automobilio nuomos laikotarpis 72h nuo rezervacijos pradžios. Automobilio nuomą galima pratęsti ta pačia kaina, tik pranešus apie tai ne mažiau kaip 24h prieš nuomos sutarties pasibaigimą.

   Dėl transporto priemonės atsiemimo Šiauliuose rekomenduojame užsisakyti automobilį iš anksto puslapyje www.bookingcar.lt arba telefonu +370 60646799. rezervacija yra galiojanti tik sulaukus patvirtinimo, kuris bus atsiųstas į Jūsų nurodytą elektroninį paštą arba su Jumis bus susisiekta nurodytu telefonu. Likus mažiau nei 24h iki rezervacijos pradžios, automobilį rekomenduojame užsisakyti www.bookingcar.lt ar susisiekti telefonu +370 60646799, kad galėtume paruošti automobilį nuomai ir atlikti skubią rezervaciją.

   Automobilio padavimas ir grąžinimas Šiauliuose 24h per parą.