AUTOMOBILIŲ NUOMA VILNIAUS ORO UOSTE

Grįžtate iš užsienio ir reikia automobilio? Lengva gauti automobilį Vilniaus oro uoste, tiesiog pasirinkite Bookingcar automobilių nuomą. Viena ranka pasiekiama automobilių nuoma Vilniaus oro uoste. Profesionali paslauga už itin gerą kainą atvykus į Lietuvos sostinę.

Vilniaus oro uoste greitą automobilio nuomos rezervaciją internetu galite atlikti paspaudę:
  
Taip pat galite rezervuoti automobilį skambindami telefonu: +37060646799

Pajusk nepakartojamą keliavimo malonumą kartu su Bookingcar

Norite pasinaudoti automobilių nuoma bei visais teikiamais pliusais, pasirinkite Bookingcar Vilniuje. Automobilių nuoma galite naudotis Vilniuje, tad šio miesto gyventojus ir svečius kviečiame naudotis būtent Bookingcar teikiama automobilių nuoma. Atsižvelgus į esamus poreikius, galėsite išsirinkti automobilių tipą, kuris leis visapusiškai naujomis akimis pamatyti Vilnių. Bookingcar automobiliai suteiks galimybę aplankyti tiek istorinius, tiek naujus Vilniaus kampelius, kurie atskleis ne tik istorinį paveldą, bet ir supažindins su Lietuvių kultūra bei parodys savo istorija turtingą Lietuvos sostinę.

Nusileidote Vilniaus oro uoste! Kas toliau?

Aplankykite įvairias vietas, bei sukaupkite puikius prisiminimus naudodamiesi Bookingcar paslaugomis. Vilnius, tai galimybių miestas, kuriame galėsite rasti modernizmą ir senojo laikotarpio etapus. Neribotas kilometražas leis aplankyti daug vietų, kiek sieks Jūsų numatyti planai. Jei reikės pridėsime nemokamai GPS, kad saugiai ir greitai rastumėte savo mėgstamas vietas. Su Bookingcar automobilių nuoma galėsite išsirinkti automobilį, kuris patiks labiausiai. Nieko nelaukite ir išsinuomokite automobilį bei atraskite Vilnių iš naujo!

Raskite Bookingcar - automobilių nuoma Vilniaus oro uoste

Leiskitės į Vilniaus apžvalginę kelionę su Bookingcar. Vilnius seniausias Europos miestas pasižymintis unikalia kultūra, kurioje yra daug lietuviškos ir vakarietiškos tradicijos. Pradėkite nuo Vilniaus senamiesčio, kuris patogus ir pasivaiksčiojimams. Lengvai senamiestyje rasite saugomą parkingo vietą, kur galėsite palikti automobilį. Automobilių stovėjimo aikštelės yra šalia muziejų, bei labiausiai lankomų objektų ir bažnyčių. Jei norėsite pamatyti raudonuosius Vilniaus senamiesčio stogus, užkilkite į Gedimino kalno bokštą. Arba skriskite oro balionu ir pamatykite kitokį Vilnių ir jo nepakartojamus kraštovaizdžius. Taip pat mėgstantiems pilis siūlome leistis į kelionę po Vilniaus apylinkes. Aplankykite Trakus ir populiarią Trakų pilį. Vietinę kultūrą - karaimų kaimas, eskursija po senovinę pilį, bei susipažinkite su maisto paveldu. Išsinuomokite valtį ir plaukite per Galvės ežerą, taip patirsite daug įsimintinų akimirkų. Taip pat Vilniaus apylinkėse yra ir kitų lankytinų objektų, kuriuos verta pamatyti kiekvienam ištroškusiam nuotykių keliautojui.

Kodėl geriausia rinktis automobilių nuomą?

Bookingcar automobilių nuoma Vilniaus oro uoste ir kituose oro uostose dažniausiai renkamasi tada, kai nėra galimybės pasinaudoti privačiu automobiliu ar viešuoju transportu. Mus galite rasti Vilniaus oro uoste ir nesvarbu, ar automobilis bus reikalingas parai ar ilgesniam laikotarpiui. Galite būti tikri, kad Bookingcar pasiūlys palankų pasiūlymą. Teikiamos paslaugos kaina yra viena mažiausių, todėl klientams neprireiks didelių investicijų, kad galėtumete patogiai aplankyti populiarius lankytinus objektus. Pasirinktą automobilį galėsite greitai rezervuoti internetinėje mūsų svėtainėje www.bookingcar.lt, o pasikeitus planams ar nutikus kam nors nenumatyto, savo rezervaciją galėsite atšaukti be jokių išlaidų. Dabar Bookingcar automobilių nuoma Vilniausis oro uoste ir Vilniuje gali pasiūlyti itin platų nuomojamų transporto priemonių pasirinkimą. Net ir išrankiausias klientas ras patį geriausią sprendimą. Nuomotą automobilį galėsite pasiimti iš Vilniaus oro uosto arba mūsų komanda jį pristatys į nurodytą vietą. Už automobilio nuomą mokėkite tada, kai jau pasiimsite norimą automobilį ir mokėkite tik tiek kiek buvo nustatyta. Bookingcar kompanija netaiko papildomų ar paslėptų mokesčių. Nuomojami automobiliai yra techniškai tvarkingi, todėl galite būti užtikrinti, kad kelionė praeis tikrai sklandžiai. Ir Jums neteks patirti jokių rūpesčių. Bookingcar automobilių nuoma leis Jums labiau mėgautis kelionėmis, kurių metu patirsite tikrai daug įsimintinų įspūdžių.

Rezervuojant automobilį Vilniaus oro uoste reikalinga informacija:

  • Vairuotojo vardas, pavardė;
  • Paėmimo / grąžinimo vieta bei laikas;
  • Kontaktinis telefono numeris bei elektroninis pašto adresas;
  • Iš kur atvykstate arba skrydžio numeris (nebūtina);
  • Pažymėti papildomus priedus (vaikiška kėdutė, paaukštinimas ir t.t);

   *Asmuo, pateikiantis šią informaciją, atsako už teisingą informacijos pateikimą. Kompanija nėra atsakinga už klaidingai pateiktą informaciją.

   Vilniaus oro uoste minimalus automobilio nuomos laikotarpis - 72h nuo rezervacijos pradžios. Automobilio nuomą galima pratęsti ta pačia kaina, tik pranešus apie tai ne mažiau kaip 24h prieš nuomos sutarties pasibaigimą.

   Dėl transporto priemonės atsiemimo Vilniaus oro uoste rekomenduojame užsisakyti automobilį iš anksto puslapyje www.bookingcar.lt arba telefonu: +370 60646799. Rezervacija yra galiojanti tik sulaukus patvirtinimo, kuris bus atsiųstas į Jūsų nurodytą elektroninį paštą arba su Jumis bus susisiekta nurodytu telefonu. Likus mažiau nei 24h iki rezervacijos pradžios, automobilį rekomanduojame užsisakyti www.bookingcar.lt ar susisiekti telefonu +370 60646799, kad galėtume paruošti automobilį nuomai ir atlikti skubią rezervaciją.

   Automobilio padavimas ir grąžinimas Vilniaus oro uoste 24h per parą.

Automobilių nuoma Vilniaus oro uoste