AUTOMOBILIŲ NUOMA  

   Sveiki atvykę į Bookingcar automobilių nuomą, tai ilgalaikės ir trumpalaikės nuomos įmonė. Mes esame įvairiapusiška automobilių nuomos įmonė, kuri teikia nuomos su pilnu draudimu paslaugas, bei automobilių parko valdymo paslaugas.

   Esame dėkingi, kad skyrėte laiko apsilankyti mūsų puslapyje. Mūsų tikslas yra suteikti Jums pačią geriausią patirtį naudojantis mūsų nuomojamais automobiliais Lietuvoje. mes kiekvienam klientui pateikiame itin didelį automobilių pasirinkimą už konkurencingą bei visiems prieinamą kainą. Į kainą jau esame įskaičiavę atsakomybės mažinimo paslaugą. Automobilių nuoma su draudimu leis kiekvienam klientui be rūpesčių mėgautis savo kelione. Mūsų automobilių parkas orentuotas į naujus, lengvai valdomus automobilius su itin mažu išmetamų teršalų kiekiu bei optimaliomis eksploatavimo savybėmis. Bookingcar personalas yra 24/7 pasiruošęs Jums padėti bet kokiu klausimu, prašymu ar problema su kuriais susiduriate prieš nuomą, jos eigoje ar po jos.

Automobilių nuoma

Kada Jums gali būti reikalinga automobilių nuoma?

  • Atvykus į Lietuvą lėktuvų pats greičiausias ir patogiausias keliavimo būdas yra lengvuoju automobiliu. Užsisakydami įveskite skrydžio reiso numerį ir automobilis Jūsų lauks, kai nusileisite Lietuvoje. Po kelionės automobilį grąžinti galėsite ten pat iš kur paėmete arba kitoje vietoje, pagal susitarimą.
  • Kai reikalinga patikima automobilio nuoma į užsienį, bet Jūsų automobilis netinkamas arba automobilio išvis neturite. Tada rinkitės Bookingcar paslaugas. Nuomos taisyklės leidžia naudotis automobiliu užsienyje, kai gaunate atskirą Bookingcar leidimą. Kelionės automobiliu nėra tokios greitos kaip lėktuvu, tačiau suteikia visišką laisvę kelionės metu keisti maršrutą bei daugiau pamatyti.
  • Daugelis šeimų turi vieną automobilį ir juo dalinasi, bet būna situacijų, kai vieno automobilio nepakanka. Tokiu atveju gali padėti automobilių nuoma Bookingcar, nes automobilį pasiimsite tik tam laikotarpiui, kuriam jis reikalingas. Jei antras automobilis reikalingas, tik kelioms valandoms, vienai dienai ar savaitgaliui, tuomet šeimai tikrai nereikia turėti kelių transporto priemonių. Nuomodamiesi automobilį galėsite tiksliai suplanuoti savo išlaidas.
  • Startuoliui ar verslo vystymosi stadijoje gali būti sudėtinga įsigyti pakankamai transporto priemonių be to kiekviena transporto priemonė atneša ir finansinių įsipareigojimų. Nesvarbu ar automobilis reikalingas parai, savaitei, mėnesiui ar metams. Jums vis tiek neteks išlaidauti automobilio remontams, nes tai yra automobilio savininko pareiga. Tiesiog mokate už nuomos paslaugą ir naudojatės savo patogumui. Jei pasirinksite papildomą transporto priemonės draudimą, neplanuotų išlaidų išvengsite net nelaimės atveju.
  • Išskirtinio automobilio nuoma dažnai pasirenkama vestuvėms ar fotosesijai. Ypatingoms šventėms galime pasiūlyti nuomą su mūsų vairuotoju, o jei jaučiatės geriau, kai viską kontroliuojate patys, tuomet rinkitės nuomą be vairuotojo. Galite rinktis bet kurį automobilį.

   Poreikis nuomotis automobilį su vairuotoju priklauso nuo automobilio nuomos tikslo, jums gali būti naudngas asmeninis vairuotojas. Mes galime pasiūlyti vairuotojus, kurie pasižymi gerais bendravimo įgūdžiais, todėl Jumis ir Jūsų svečiais bus pasirūpinta tinkamai.

   Rinkitės trumpalaikę arba ilgalaikę automobilių nuomą pagal poreikį. Visiškai nesvarbu, kokiam laikotarpiui norite išsinuomoti automobilį. Teikiame nuomos paslaugas nuo kelių dienų iki 5 metų. Vienintelis dalykas į kurį galite atkreipti dėmesį, kuo ilgiau išnuomojamas automobilis, tuo mažesnė kaina už vieną dieną.

Ilgalaikei nuomai ir pastoviems klientams taikome nuolaidas.

Dėl detalesnės informacijos kreipkitės telefonu: +370 6064 6799 arba rašykite mums susisiekimo formoje. 

automobiliu nuoma Kaune