AUTOMOBILIŲ NUOMA KAUNE

Sugedo nuosavas ar įmonės automobilis, patekai į eismo įvykį? Ne bėda, Bookingcar yra sudariusi bendradarbiamo sutartis su autorizuotais automobilių servisais Kaune ir draudimo bendrovėmis, dėl pakaitinių automobilių nuomos serviso. Automobilių nuoma Kaune yra pasiekiama vos keliais žingsniais. Jums reikės užeiti į www.bookingcar.lt ir užrezervuoti norimą automobilį. Bookingcar komanda paruoš ir pristatys transporto priemonę kaune ar už jos ribų nurodytu laiku.

Greitą automobilio nuomos Kaune rezervaciją internetu galite atlikti paspaudę:
  
Taip pat galite rezervuoti skambindami telefonu: +370 60646799

Bookingcar automobilių nuoma Kaune - tai Jūsų sėkmingos kelionės startas!  Atvyke į Kauną automobilį galite pasiimti Kauno autobusų stotyje, Kauno traukinių stotyje, Kauno oro uoste ir kitoje nurodytoje vietoje. www.bookingcar.lt pasirinkite išsinuomoti automobilį Kaune ir atraskite miestą kitaip. Su automobiliu aplankysite top lankytinas vietas kaip Kaune esančius tvirtovės fortus, Raudondvario pilį, Dumbavos rezervatą, Kadagių slėnį, Piplių piliakalnį ir t.t.

Kodėl automobilių nuoma Kaune - Bookingcar ?

Siūlomi techniškai tvarkingi automobiliai, kurie jūsų kelionę pavers sklandesne ir patogesne. Jei nutiktų kas nors nenumatyto, su nuomos teikėju galėsite susisiekti bet kuriuo paros metu, nes mūsų klientai yra konsultuojami 7 dienas per savaitę ir 24h per parą. Galėsite išsirinkti patinkantį automobilį, kuris pateisins Jūsų poreikius. Galite atlikti rezervaciją vos per kelias akimirkas, o jei pasikeis planai ją tiesiog atšaukite be papildomų mokesčių. Automobilių nuoma Kaune Bookingcar - tai nuomos kompanija kuri padės pamiršti rūpesčius susijusius su transporto priemone.

Rezervuojant automobilį Kaune reikalinga informacija:

  • Vairuotojo vardas, pavardė
  • Paėmimo / grąžinimo vieta bei laikas
  • Kontaktinis telefono numeris bei elektroninis pašto adresas
  • Iš kur atvykstate arba skrydžio numeris (nebūtina)
  • Pažymėti papildomus priedus (vaikiška kėdutė, paaukštinimas ir t.t.)

 *Asmuo, pateikiantis šią informaciją, atsako už teisingą informacijos pateikimą. Kompanija nėra atsakinga už klaidingai pateiktą informaciją.

 Minimalus automobilių nuoma Kaune laikotarpis 72h nuo rezervacijos pradžios. Automobilio nuomą galima pratęsti ta pačia kaina tik pranešus apie tai ne mažiau kaip 24h prieš nuomos sutarties pasibaigimą.

Dėl transporto priemonės atsiėmimo Kaune rekomenduojame užsisakyti automobilį iš anksto puslapyje www.bookingcar.lt arba telefonu +370 60646799. Rezervacija yra galiojanti tik sulaukus patvirtinimo, kuris bus atsiųstas į Jūsų nurodytą elektroninį paštą arba su Jumis bus susisiekta nurodytu telefonu. Likus mažiau nei 24h iki rezervacijos pradžios, automobilį rekomenduojame užsisakyti www.bookingcar.lt ar susisiekti telefonu +370 60646799, kad galėtume paruošti automobilį nuomai ir atlikti skubią rezervaciją.

Automobilio padavimas ir grąžinimas Kaune 24h per parą.