KROVININIO IR KELEIVINIO MIKROAUTOBUSO NUOMA

   Bookingcar gali pasiūlyti šias mikroautobusų nuomos paslaugas:

 • keleivinio mikroautobuso nuoma;
 • krovininio mikroautobuso nuoma;
 • mikroautobuso nuoma su vairuotoju.

Keleivinio mikroautobuso nuoma

   Keleivinio mikroautobusų nuoma - itin patrauklus ir finansiškai optimalus pasirinkimas, kai reikia transporto paslaugų didesnei žmonių grupei. Mikroautobusai dažniausiai būna nuo aštuonių iki dvidešimties vietų. Šių transporto priemonių paklausa yra didelė, nes jie palyginti su autobusais yra mažesni, bet talpina pakankamai didelį kiekį keleivių. Visi mikroautobusai yra techniškai tvarkingi ir turi webasto šildymo sistemą, todėl net ir šaltuoju metu tikrai nesušalsite.  

Kada Jums gali prireikti keleivinio mikroautobuso nuomos paslaugos?

Dažniausiai išskiriami šie 5 atvejai:

 • Kelionės Lietuvoje, tai ypač patogu, kai atvyksta svečiai iš užsienio. Vietoj to, kad jie būtų vežiojami nedideliais asmeniniais automobiliais, nuomojamas patogus ir erdvus keleivinis mikroautobusas, kuris būtų ne senesnis, kaip kelių metų amžiaus. Taip pat galimos ir įvairios kelionės su draugais, kai neužtenka vietos asmeniniuose automobiliuose arba kai reikia daugiau patogumo.
 • Kelionės užsienyje. Žmonės labai mėgsta keliauti su draugais, todėl kelios šeimos susikooperuoja, išsinuomoja patogų mikroautobusą ir važiuoja slidinėti į Slovakiją, Italiją ar netgi į Šveicariją. O vasarą keliauja po pažintines keliones, tačiau šiuo atveju būna didelė konkurencija su kemperių nuomos paslauga. Pastaruoju metu itin dažna priežastis - apsipirkimo kelionės į Lenkija, o šiais metais ir į Latviją. Žmonės keliauja grupėmis į sporto renginius kaimyninėse šalyse, įvairių atlikėjų koncertus. Vidutiniškai keliaujama nuo 1000km iki 1500km spinduliu nuo Lietuvos.
 • Mergvakariai / bernvakariai ir vestuvės, nors ši aplinkybė ir priskiriama prie švenčių, tačiau pastaruoju metu mergvakariai ir bernvakariai švenčiami taip sakant "ant ratų".
 • Proginės kelionės, kad ir kaip būtų keista, tačiau dažniausiai keleivinio mikroautobuso nuoma reikalinga liūdnos ceremonijos metu, tai yra per laidotuves. Mikroautobusu patogu nuvežti žmones į kapines, ypač kai velionis vežamas laidoti toliau nuo miesto arba į kitą miestą. Kita priežastis jau linksmesnė - tai vestuvės. Vestuvininkai vežami į bažnyčią, gamtą, kaimo turizmo sodybą arba dažniausiai mikroautobuse važiuoja jaunųjų palyda.
 • Įmonių poreikiai, ne paslaptis, kad įmonės dažnai nuomoja automobilius. Kam įmonei reikalinga keleivinio mikroautobuso nuoma? Pirmiausia, ne visos įmonės turi savo automobilių parką, o tuo labiau mikroautobusų. Mikroautobusas reikalingas vežti darbuotojus arba svečius iš užsienio į komandiruotes, mokymus, renginius ir t.t.

Krovininio mikroautobuso nuoma

Krovininiai mikroautobusai - tai puikus pagalbininkas Jūsų kasdieniniuose darbuose ir Jūsų versle. Krovininį mikroautobusą galite išsinuomoti tada kada reikia: transportuoti krovinį, pristatyti prekes, persikraustyti, o gal statotės namą ir krovininio mikroautobuso nuoma yra reikalinga ir tai atsipirks.

Krovininio mikroautobuso nuomos nauda Jums:

 • Niekada neturėsite prastovų dėl transporto gedimo, trūkumo ar vėlavimo.
 • Skubiai reaguojame į rinkas ar sezono pokyčius, galime padidinti arba sumažinti transporto poreikį.
 • Mes užtikriname nuolatinį Jūsų prekių, krovinių, siuntų pristatymą,
 • Galėsite planuotis transporto išlaidas, nes jos bus fiksuotos.
 • Jums nereikės rūpintis transporto priemonių technine būkle, jų priežiūra ar poreikio padidėjimu.
 • Sutaupysite laiką ir pinigus.

Mikroautobuso nuoma su vairuotoju

Jums galime pasiūlyti nuomos palsaugas, kurios pasižymi kokybišku ir šiuolaikišku aptarnavimu. Mikroautobusų nuoma su vairuotoju yra viena iš populiarių transporto paslaugų pagrindiniuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Palangoje ir kt. 

Ilgalaikei nuomai ir pastoviems klientams taikome nuolaidas.

Dėl detalesnės informacijos kreipkitės telefonu: +370 6064 6799 arba rašykite mums susisiekimo formoje. 

mikroautobuso nuoma