AUTOMOBILIŲ NUOMA VILNIUJE

   Susiplanavote kelionę ar turite išvyką darbo reikalais. Bet sugedo nuosavas ar įmonės automobilis, patekote į eismo įvykį? Bookingcar yra sudariusi bendradarbiavimo sutartis su autorizuotais automobilių servisais Vilniuje ir draudimo bendrovėmis, dėl pakaitinių automobilių nuomos serviso. Automobilių nuoma Vilniuje yra pasiekiama vos keliais žingsniais. Jums reikės užeiti į www.bookingcar.lt ir užsirezervuoti norimą automobilį. Bookingcar komanda paruoš ir pristatys transporto priemonę Vilniuje ar už jos ribų nurodytu laiku.

   Vilniuje greitą automobilio nuomos rezervaciją internetu galite atlikti paspaude     arba skambindami telefonu: +370 60646799

   Bookingcar automobilių nuoma Vilniuje Jūsų sėkminfos kelionės startas. Užeikite į mūsų oficialų internetinį puslapį www.bookingcar.lt ir išsinuomokite automobilį Vilniuje ir atraskite sostinę kitaip. Su automobiliu aplankykite top lankytinas vietas kaip Vilniuje esančią Gedimino pilį, valdomų rūmus, pinigų muziejų ir t.t.

Kodėl geriausia rinktis automobilių nuoma Vilniuje - Bookingcar ?

   Bookingcar automobilių nuoma Vilniuje siūlo tvarkingus automobilius, kurie nepaves Jūsų kelionėje. Jei nutiktu kas nors nenumatyto, tai Bookingcar automobilių nuoma Vilniuje esantys komandos nariai mielai pagelbės. nes mūsų klientai yra konsultuojami 24h per parą (dirbame ir švenčių dienomis). Pakaitinį automobilį suteiksime tokį patį arba geresnės klasės už tą pačią kainą. Automobilių nuomos kompanija Vilniuje Bookingcar padės pamiršti rūpesčius susijusius su transporto priemonėmis.

Rezervuojant automobiliį Vilniuje reikalinga informacija:

  • Vairuotojo vardas, pavardė
  • Paėmimo / grąžinimo vieta bei laikas
  • Kontaktinis telefono numeris, bei elektroninis pašto adresas
  • Iš kur atvykstate arba skrydžio numeris (nebūtina)
  • Pažymėti papildomus priedus (vaikiška kėdutė, paaukštinimas ir t.t)

   *Asmuo, pateikiantis šią informaciją, atsako už teisingą informacijos pateikimą. Kompanija nėra atsakinga už klaidingai pateiktą informaciją.

   Vilniuje minimalus automobilio nuomos laikotarpis 72h nuo rezervacijos pradžios. Automobilio nuomą galima pratęsti tą pačia kaina, tik pranešus apie tai ne mažiau kaip 24h prieš nuomos sutarties pasibaigimą.

   Dėl transporto priemonės atsiemimo Vilniuje rekomenduojame užsisakyti automobilį iš anksto puslapyje www.bookingcar.lt arba telefonu +370 60646799. Rezervacija yra galiojanti tik sulaukus patvirtinimo, kuris bus atsiųstas į Jūsų nurodytą elektroninį paštą arba su Jumis bus susisiekta nurodytu telefonu. Likus mažiau nei 24h iki rezervacijos pradžios, automobilį rekomenduojame užsisakyti www.bookingcar.lt ar susisiekti telefonu +370 60646799, kad galėtume paruošti automobilį nuomai ir atlikti skubią rezervaciją.

   Automobilio padavimas ir grąžinimas Vilniuje 24h per parą.