AUTOMOBILIŲ NUOMA RYGOS ORO UOSTE

   Pasirinkite Bookingcar automobilių nuoma Rygos oro uoste ir keliaukite po Baltijos šalis! Bookingcar automobilių nuomos kompanija gali pasigirti savo lyderyste Lietuvos ir Latvijos rinkoje, bei sukaupta didele patirtimi automobilių nuomos veikloje. Platus ekonomiškų ir techniškai tvarkingų transporto priemonių parkas, net ir išrankiausias klientas galės išsirinkti patinkantį automobilį. Didelis dėmesys klientui, greitas ir profesionalus aptarnavimas leidžia Bookingcar užsitarnauti patikimos automobilių nuomos kompanijos vardą. Todėl išsinuomoti automobilį Rygos oro uoste renkasi dauguma Lietuvių ir Latvių klientai. Pasirinkite Bookingcar auto nuomos paslaugas jau šiandien ir atraskite naują būdą keliauti po Baltijos šalis.

   Rygos oro uoste greitą automobilio nuomos rezervaciją internetu galite atlikti paspaude     arba skambindami telefonu: +370 60646799

Automobilių nuoma Rygos oro uoste - norintiems keliauti saugiai ir patogiai!

   Nusileidote į tarptautinį Rygos oro uostą ir norite pasiekti Latvijos sostinės centrą. Jums teks išsinuomoti automobilį Rygos oro uoste. Tai 10km atstumas tarp oro uosto ir miesto. Greitai įveiksite šį atstumą pasitelkdami Bookingcar automobilius, o nuomos ir grąžinimo procesas neapsunkins Jūsų, nes paimti ir grąžinti automobilį galėsite 24h per parą. Patogus ir greitas būdas, tai ko Jūs ieškojote! Pasinaudokite automobilių nuoma Rygos oro uoste ir užtikrintai lįkite Latvijos ir Lietuvos keliais.

Rezervuojant automobilį Rygos oro uoste reikalinga informacija:

  • Vairuotojo vardas, pavardė
  • Paėmimo / grąžinimo vieta bei laikas
  • Kontaktinis telefono numeris bei elektroninis pašto adresas
  • Iš kur atvykstate arba skrydžio numeris (nebūtina)
  • Pažymėti papildomus priedus (vaikiška kėdutė, paaukštinimas ir t.t)

   *Asmuo, pateikiantis šią informaciją, atsako už teisingą informacijos pateikimą. Kompanija nėra atsakinga už klaidingai pateiktą informaciją.

   Rygos oro uoste minimalus automobilio nuomos laikotarpis 72h nuo rezervacijos pradžios. Automobilio nuomą galima pratęsti tą pačia kaina tik pranešus apie tai ne mažiau kaip 24h prieš nuomos sutarties pasibaigimą.

   Dėl transporto priemonės atsiemimo Rygos oro uoste rekomenduojame užsisakyti automobilį iš anksto puslapyje www.bookingar.lt arba telefonu +370 60646799. Rezervacija yra galiojanti tik sulaukus patvirtinimo, kuris bus atsiųstas į Jūsų nurodytą elektroninį paštą arba su Jumis bus susisiekta nurodytu telefonu. Likus mažiau nei 24h iki rezervacijos pradžios, automobilį rekomenduojame užsisakyti www.bookingcar.lt ar susisiekti telefonu +370 60646799, kad galėtume paruošti automobilį nuomai ir atlikti skubią rezervaciją.

   Automobilio padavimas ir grąžinimas Rygos oro uoste 24h per parą.