Bookingcar teikia mikroautobusų nuoma - keleiviai ir krovininiai mikroautobusai.

   Keleiviniai mikroautobusai, tai transporto priemonė, kuri dažniausiai naudojama keleivių vežimui. Mikroautobusai dažniausiai būna nuo aštuonių iki dvidešimties vietų. Šių transporto priemonių paklausa yra pakankamai didelė, nes jie palyginti su autobusais yra mažesni, bet talpina pakankamai didelį kiekį keleivių. Todėl tokio tipo transporto priemonės kaip mikroautobusai ir yra gana populiarūs. Mikroautobuso privalumas yra tas, kad jis yra manevringas ir nedidelis transportas tačiau talpina daug keleivių. Visi mikroautobusai yra techniškai tvarkingi ir turi webasto šildymo sistemą, todėl net ir žiemą išsinuomave mikroautobusą tikrai nesušalsite.

  Jums galime pasiūlyti mikroautobusų paslaugas, kurios pasižymi kokybišku ir šiuolaikišku aptarnavimu, o kokybė puiki. Mikroautobusų nuoma su vairuotoju yra viena iš populiarių transporto paslaugų pagrindiniuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kt.

Kada Jums gali prireikti mikroautobuso nuomos paslaugų ?

Mikroautobusų nuoma - itin patrauklus ir finansiškai optimalus pasirinkimas, kai reikia transporto paslaugų didesnei žmonių grupei. Kada dažniausiai nuomojami mikroautobusai? Dažniausiai išskiriam šiuos 5 atvėjus:

 • Kelionės Lietuvoje, tai ypač patogu, kai atvyksta svečiai iš užsienio. Vietoj to, kad jie būtų vežiojami nedideliais asmeniniais automobiliais, nuomojamas patogus ir erdvus mikroautobusas, kuris būtų ne senesnis, kaip kelių metų amžiaus. Taip pat galimos ir įvairios kelionės su draugais, kai netenka vietos asmeniniuose automobiliuose arba kai reikia daugiau patogumo.
 • Kelionės užsenyje. Žmonės labai mėgsta keliauti su draugais, todėl kelios šeimos susikooperuoja, išsinuomoja patogų mikroautobusą ir važiuoja paslidinėti į Slovakiją, Italiją ar netgi į Šveicariją. O vasarą keliauja po pažintines keliones, tačiau šiuo atveju būna didelė konkurencija su kemperių nuomos paslauga. Pastaruoju metu itin dažna priežastis apsipirkimo kelionės į Lenkija. O šiais metais ir į Latviją. Žmonės keliauja grupėmis į sporto renginius kaimyninėse šalyse, įvairių atlikėjų koncertus. Vidutiniškai keliaujama nuo 1000km iki 1500km spinduliu nuo Lietuvos.
 • Mergvakariai / bernvakariai ir vestuvės, nors ši aplinkybė ir priskiriama prie švenčių, tačiau pastaruoju metu mergvakariai ir bernvakariai švenčiami taip sakant "ant ratų".
 • Proginės kelionės, kad ir kaip būtų keista, tačiau dažniausiai mikroautobusų nuoma reikalinga liūdno renginio metu, tai yra per laidotuves. Mikroautobusas patogu nuvežti žmonis į kapines, ypač kai velionis vežamas laidoti į kitą miestą. Kita priežastis jau linksmesnė tai yra vestuvės. Vestuvininkai vežami į bažnyčią, gamtą, kaimo turizmo sodybą. Dažniausiai nuomotame mikroautobuse važiuoja jaunųjų palyda.
 • Įmonių poreikiai, ne paslaptis, kad įmonės dažnai nuomoja automobilius. Kam įmonei reikalingas mikroautobusas ? Pirmiausia, ne visos įmonės turi savo automobilių parką, o tuo labiau mikroautobusų. Mikroautobusas reikalingas vežti darbuotojus į komandiruotes, mokymus, renginius ir t.t Taip pat automobilis nuomojamas ir svečiams iš užsienio.

 

Krovininiai mikroautobusai, tai puikus pagalbininkas Jūsų kasdieniniuose darbuose ir Jūsų versle. Krovininį mikroautobusą galite išsinuomoti tada kada Jums reikia: parsivežti krovinį, pristatyti prekes, persikraustyti, o gal statotės namą jis Jums tikrai bus reikalingas ir tai atsipirks.

Nauda Jums:

 • Niekada neturėsite prastovų dėl transporto gedimo, trūkumo ar vėlavimo
 • Skubiai reaguojame į rinkas ar sezono pokyčius, galime padidinti arba sumažinti transporto poreikį
 • Mes užtikriname nuolatinį Jūsų prekių, krovinių, siuntų pristatymą
 • Galėsite planuotis transporto išlaidas, nes jos bus fiksuotos
 • Jums nebereikės rūpintis transporto priemonių technine būkle ir jų priežiūra ar poreikio padidėjimu
 • Taupykite laiką ir pinigus

Ilgalaikei nuomai ir pastoviems klientams taikome nuolaidas.