Vida - nuoširdžiausias ačiū už puikią mašiną. Linkėjimai kolektyvui. Kai vėl grįšime į Lietuvą kreipsimės vėl. Sekmės darbuose ir iki

Rytis - puikus aptarnavimas ir patikimi automobiliai. Daug kartų teko nuomotis, jei iškildavo kokios problemos jos buvo operatyviai išsprendžiamos, rekomenduoju visiems.

Gytis - nuomavausi automobiliuką pirmą kartą iš šios firmos, tad esu labai patenkintas, nes automobiliukas vos ne naujas, tvarkingas, protinga nuomos kaina ir jokių papildomų rūpesčių, bei problemų nebuvo. Grįšim į Lietuvą vėl naudosimės šios įmonės paslaugomis. Rekomenduoju savo draugams.

Vita - norėjom padėkoti už punktuolumą ir kokybiškas paslaugas. Sekmės darbuose.

Vitalija - pati geriausia automobilių nuoma. Vos prireikus visada automobilį nuomojuosi iš jūsų. Automobiliai techniškai tvarkingi, saugūs. Tikrai rekomenduoju.

Juozas - labai dėkingas už kokybiškas paslaugas, superinį automobilį. Būtinai kreipsiuos į jus kitą kartą.

Justinas - Labai šaunus kolektyvas, visais klausimais pagelbsti. Pati automobilių nuomos paslauga superinė.

Vitalija - visada grįže į Kauno oro uostą renkamies Bookingcar nuomos paslaugas. Automobiliai niekada nenuvylė. Mus aptarnavo labai šaunus vaikinas, net ir lagaminus sukėle į bagažinę. 10 iš 10 balų.

Marius - Ačiū auto nuomai Bookingcar, nes automobilyje palikau savo dokumentus. Per kelias dienas dokumentai jau mano rankose. Ačiū jums ir geros dienos.

Vytaras - automobilį rezervavome internetu, patvirtinimas ir aptarnavimas be jokių problemų. Dokumentų pildymas užtruko apie 10min. Mašina be priekaištų, gavome aukštesnę klasę nei rezervavome už tą pačią kainą. Kokybės ir kainos santykis lyginant su kitais, tikrai gerame lygyje. Iš savo pusės tik galim rekomenduoti šią įmonę.

Jurgita - nuomojuos auto jau gal 15 kartą iš čia. Rekomenduoju šią įmonę. Mano žiniomis tai vienintelė įmonė Lietuvoje siūlanti papildomą draudimą gyvūnams, daiktams. Kadangi nuomojuos jau ne pirmą kartą, tai pritaiko nemažas nuolaidas. Be galo malonus personalas, iki.

Jurgis - teko nuodotis Jūsų paslaugomis. Likau patenkintas, auto pristatytas laiku, geros kainos, malonus aptarnavimas. Būtinai grįšime dar kartą pas jus.

Virgis - sveiki, ką tik pridavėm automobilį po atostogų. Trumpai sakant per penkis metus atostogaujant Lietuvoje, ši kompanija geriausia iš nuomos kompanijų. Greitai ir tvarkingai. Ačiū ir iki kito karto.

Saulius - super nuomos kompanija. Tikrai nenuvylė. Rekomenduoju visiems savo draugams. Ačiū

Gvidas- nuomovausi pirmą kartą automobilį iš Bookingcar, tad esu patenkintas, nes auto visiškai naujas. Jokių problemų nebuvo. Aptarnavimas tiek telefonu tiek el. paštu vertinu 10 balų. O gyvai tai jautėsi profesionalus darbuotojas. Rekomenduoju

Vytas - sveiki, jau beveik 5 kartą nuomuojamės autobilį iš šios kompanijos. Geri automobiliai, geros kainos. Buvo jokių problemų su jais.

Eglė - esu patenkinta nuomotu automobiliu, labai net ekonomiškas ir smagus vairuoti. Darbuotojai labai mandagūs.

Simona - dėkojame šiai įmonei ir jos komandai, kad visuomet laiku ir dėmesingai aptarnauja. Labai atsvelgia į kliento pageidavimus, darbuotojai dirba operatyviai ir atsakingai.

Viktorija - puikus personalas, paprasta registracija, o kaina pateisino kokybę. Likom labai patenkinti. Rekomenduojam kitiems ir tikrai kreipsimės kitą kartą.

Viktė - viskas puiku, gavom geresnį automobilį nei rezervavom. Automobilių nuomą vertinčiau 10 iš 10. Rekomenduoju.

Jonas - viskas aukštame lygyje. Greitas ir malonus aptarnavimas. Greitas tiek automobilio gavimas tiek atidavimas. Automobilis apynaujis ir ekonomiškas. Ateityje naudosiuos šios kompanijos paslaugomis. Pigu ir greita.

Justina - automobilis superinis. Ačiū ir iki

Rytis - gavau automobilį kur ir buvau išsirinkęs, automobilis buvo švarus ir geros būklės. Automobilio atidavimas buvo greitas ir sklandus.

Tomas - esu patenkintas nuomos paslauga. Jokių paslėptų mokesčių, viskas aišku kaip ant delno. Bookingcar labai pagelbėjo. Ačiū už pagalbą ir greitą aptarnavimą.

Gediminas - kaina ir kokybės santykis atitinka, paprasta ir greita. Paslaugūs darbuotojai. Lengvai naudojama mobili programa , lengva rezervuoti automobilį. Matosi investuoja į verslą.

Sima - kainos nesikandžioja, retai nuomuojuos, bet neatbaidė ir kitą kartą nuomotis.

Julius - labai patenkintas ir rekomenduoju automobilių nuomą. Kainos manau prieinamos, ne taip kaip kitų nuomos kompanijų.

Zita - pastoviai gauname papildomas nuolaidas ir techniškai tvarkingus automobilius. Ačiū automobilių nuomai Bookingcar. Sekmės

Gražina - Ačiū autonuomos kolektyvui, nes mūsų skrydis vėlavo naktį. Visą laiką pralaikė mūsų iki išėjom iš oro uosto. Greitas dokumentų supildymas, automobilis super. Rekomenduoju.

atsiliepimai susije su automobilių nuoma